Stomatologia RAHMA

usługi

kompleksowość usług

w czym możemy ci pomóc?

kompleksowe leczenie stomatologiczne - to specjalność stomatologii rahma. naszym celem jest zapewnienie pełnego spektrum opieki stomatologicznej przy użyciu najnowocześniejszych technologii i sprzętu.

implantologia
Usługi implantologii realizowane w Poznaniu obejmują diagnostykę i leczenie, aby jak najlepiej dostosować implanty zębów do anatomicznych czy też estetycznych wymagań klientów. W ten sposób prezentują się one naturalnie, zachowując swoją funkcjonalność. W Gabinecie Stomatologia Rahma z siedzibą w Poznaniu można więc liczyć na kompleksowe wsparcie nawet w najcięższych przypadkach. Ponadto, jeśli chodzi o implanty zębów, nasz cennik jest elastyczny, ze względu na różne czynniki, jak np. stan uzębienia lub preferencje pacjentów.
korony Poznań
protetyka
Doświadczony dentysta pracujący w Poznaniu, proponując pacjentom cennik konkretnych usług, zawsze w pierwszej kolejności zajmuje się diagnozą i propozycją leczenia. Każda sytuacja wymaga bowiem indywidualnego podejścia. W Gabinecie Stomatologia Rahma w Poznaniu specjalizujemy się w protetyce, dbając o przywracanie pełnej funkcjonalności i odbudowy zębów zniszczonych w wyniku chorób lub wrodzonych wad, korzystając z takich materiałów jak korony, mosty oraz protezy.
endodoncja - leczenie kanałowe
Leczenie kanałowe to innowacyjny zabieg wykonywany w Poznaniu, mający na celu analizę stanu zębów oraz usunięcie zainfekowanych tkanek, jeśli uzębienie jest dotknięte poważnym uszkodzeniem, infekcją lub stanem zapalnym w obrębie korzenia. W Gabinecie Stomatologia Rahma w Poznaniu, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii realizuje się leczenie kanałowe pod mikroskopem, aby dentysta miał szansę przeprowadzić cały proces w sposób precyzyjny i efektywny.
wybielanie zębów Poznań
wybielanie
Wybielanie zębów to bezpieczna usługa, dzięki której pacjenci mogą cieszyć się jasnym i promiennym uśmiechem. W naszym gabinecie dbamy o to, aby proces wybielania był bezbolesny oraz w pełni komfortowy, a efekty zauważalne przez długi czas. Jest to świetna metoda na zniwelowanie przebarwień spowodowanych np. piciem kawy, herbaty lub paleniem papierosów i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z tą usługą.
Usuwanie kamienia Poznań
usuwanie kamienia

Regularne usuwanie kamienia nazębnego to kluczowa procedura w stomatologii. gwarantuje ona zdrowie jamy ustnej, ale także przyczynia się do utrzymania świeżego oddechu na co dzień, a także zapobiega powstawaniu chorób przyzębia, takich jak paradontoza czy próchnica. dyplomowana higienistka z gabinetu rahma w poznaniu dba o komfort pacjentów, stosując najnowocześniejsze metody, zapewniając tym samym jak najlepsze, oczekiwane rezultaty.

Leczenie zębów Poznań
stomatologia zachowawcza
Diagnozowanie, leczenie i zapobieganie chorobom jamy ustnej to główne elementy, jakimi charakteryzuje się tzw. stomatologia zachowawcza. Praktyka naszych dentystów i innych specjalistów pracujących w Gabinecie skupia się przede wszystkim na ochronie zębów przed próchnicą, usługach fluoryzacji i edukacji pacjentów w kontekście prawidłowej oraz regularnej higieny jamy ustnej, aby zapobiec powstawaniu problemów z uzębieniem w przyszłości.
Usuwanie zębów Poznań
chirurgia
W przypadku rozwiązywania skomplikowanych problemów stomatologicznych, takich jak trwałe zniszczenie zębów, infekcje czy schorzenia przyzębia, często okazuje się, że usługi chirurgii stomatologicznej są niezbędne. Specjaliści z naszego Gabinetu Stomatologicznego przeprowadzają ekstrakcje, resekcje lub odbudowę kości z zachowaniem najwyższych standardów higieny, przy użyciu zaawansowanych technik oraz nowoczesnego sprzętu, gwarantując pacjentom bezpieczne oraz skuteczne leczenie.
Tomografia komputerowa
diangostyka
Na co dzień korzystamy z nowoczesnych technologii, w tym badań rentgenowskich, tomografii komputerowej 3D oraz panoramicznych zdjęć, które dostarczają precyzyjnych informacji o kondycji zębów, kości, oraz tkanek miękkich. Nasz zespół lekarzy dentystów przeprowadza także dokładne analizy, oceniając stan uzębienia i wykrywając przy tym rozmaite problemy. Diagnostyka to więc kluczowy element leczenia, pozwalający na indywidualnie dostosowanie terapii do potrzeb pacjenta.

uśmiech

metamofrozy uśmiechu

stwórz z nami uśmiech o jakim zawsze marzyłeś

do każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny, opracowując szczegółowy i przemyślany plan leczenia. staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych pacjentów, nawet tych najbardziej wymagających.

dentysta poznań rataje
Nowoczesny skaner wewnątrzustny 3D

technologia

sprzęt i technika

nowoczesne technologie

w stomatologii rahma podążamy za najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu diagnostyki i leczenia stomatologicznego. do dyspozycji posiadamy między innymi tomografię komputerową 3d oraz nowoczesny skaner wewnątrzustny 3d.

masz pytania?

skontaktuj się z nami