Stomatologia RAHMA

nasz zespół

stomatologia rahma

poznaj bliżej naszych specjalistów

zespół wykwalifikowanych lekarzy, holistycznie oraz indywidualnie podchodzących do każdego pacjenta stanowią podstawę stomatologii rahma. najważniejszym naszym celem jest zapewnienie państwu leczenia na najwyższym możliwym poziomie z jednoczesną dbałością o państwa komfort na każdej wizycie w gabinecie.

Stomatolog Poznań

lek. dent. samir rahma

właściciel gabinetu stomatologia rahma w poznaniu. ukończył z wyróżnieniem uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. od samego początku pasjonuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. 

absolwent studiów podyplomowych z zakresu implantologii – curriculum polskiego stowarzyszenia implantologicznego oraz new york university college of dentistry – „oral implantology”.

aktywny uczestnik wielu kursów i szkoleń w polsce oraz na arenie międzynarodowej. nieustanie podnosi swoje kompetencje oraz wdraża nowoczesne rozwiązania medyczne w przeprowadzanych zabiegach.

Samir Rahma - ZnanyLekarz.pl
Stomatolog Poznań

lek. dent. adam januszewski

ukończył uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

w stomatologii jego głównymi zainteresowaniami są stomatologia ogólna, protetyka oraz stomatologia estetyczna.

uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach w szczególności z z zakresu stomatologii estetycznej. 

w gabinecie cechuje go spokój, opanowanie, empatia i przede wszystkim chęć poznania potrzeb oraz oczekiwań pacjentów związanych ze zdrowiem oraz estetyką zębów.

Adam Januszewski - ZnanyLekarz.pl
Stomatolog Poznań

lek. dent. aleksandra ambryszewska

ukończyła uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. najważniejsze dla niej jest otoczenie pacjenta profesjonalną opieką.  zdeterminowana do nieustannego rozwoju – uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach. dzięki czemu podnosi swoje kompetencje. 

za kluczowe w swojej pracy uważa przywrócenie uśmiechu pacjentom oraz ich poczucia własnej wartości.

Aleksandra Ambryszewska - ZnanyLekarz.pl
leczenie kanałowe pod mikroskopem Poznań

lek. dent. aleksandra obroszko

ukończyła uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

jest osobą bardzo ambitną i lubiącą wyzwania. z tego też względu jej pasją jest leczenie endodontyczne przy użyciu mikroskopu, które wymaga od lekarza zaangażowania, skupienia i radzenia sobie z wieloma trudnościami podczas wykonywania skomplikowanych procedur. najważniejszy dla niej jest komfort pacjenta oraz bezbolesne leczenie. jej charyzma sprawia, że wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze a pacjenci wychodzą z gabinetu z uśmiechem na ustach.  

nieustannie się rozwija i podnosi swoje kompetencje na szkoleniach i konferencjach stomatologicznych

Higienistka Poznań

dyplomowana higienistka paulina paluch

absolwentka szkoły specjalistycznej dla higienistek stomatologicznych

w dlaszym ciągu podnosi swoje kompetencje na różnego rodzaju szkoleniach, kursach z zakresu higienizacji, profilaktyki oraz dbałości o zdrowie jamy ustnej.na wizytach szczegółowo wyjaśnia przebieg realizowanego zabiegu oraz dąży do tego, aby wizyty były przyjazne oraz komfortowe dla pacjentów. wizytę kończy instruktażem higieny jamy ustnej.

Na co dzień współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji – pozwala to kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej Pacjenta.

Paulina Paluch - ZnanyLekarz.pl