Stomatologia RAHMA

nasz zespół

stomatologia rahma

poznaj bliżej naszych specjalistów

zespół wykwalifikowanych lekarzy, holistycznie oraz indywidualnie podchodzących do każdego pacjenta stanowią podstawę stomatologii rahma. najważniejszym naszym celem jest zapewnienie państwu leczenia na najwyższym możliwym poziomie z jednoczesną dbałością o państwa komfort na każdej wizycie w gabinecie.

Stomatolog Poznań

lek. dent. samir rahma

właściciel gabinetu stomatologia rahma w poznaniu. ukończył z wyróżnieniem uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. od samego początku pasjonuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. 

absolwent studiów podyplomowych z zakresu implantologii – curriculum polskiego stowarzyszenia implantologicznego oraz new york university college of dentistry – „oral implantology”.

aktywny uczestnik wielu kursów i szkoleń w polsce oraz na arenie międzynarodowej. nieustanie podnosi swoje kompetencje oraz wdraża nowoczesne rozwiązania medyczne w przeprowadzanych zabiegach.

Samir Rahma - ZnanyLekarz.pl
Stomatolog Poznań

lek. dent. adam januszewski

ukończył uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

w stomatologii jego głównymi zainteresowaniami są stomatologia zachowawcza, protetyka oraz stomatologia estetyczna.

uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach w szczególności z z zakresu stomatologii estetycznej. 

w gabinecie cechuje go spokój, opanowanie, empatia i przede wszystkim chęć poznania potrzeb oraz oczekiwań pacjentów związanych ze zdrowiem oraz estetyką zębów.

Adam Januszewski - ZnanyLekarz.pl
Stomatolog Poznań

lek. dent. aleksandra ambryszewska

ukończyła uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. najważniejsze dla niej jest otoczenie pacjenta profesjonalną opieką.  zdeterminowana do nieustannego rozwoju – uczestniczy w wielu konferencjach i szkoleniach. dzięki czemu podnosi swoje kompetencje. 

za kluczowe w swojej pracy uważa przywrócenie uśmiechu pacjentom oraz ich poczucia własnej wartości.

Aleksandra Ambryszewska - ZnanyLekarz.pl
lek. dent. Paulina Udeh

lek. dent. paulina udeh

ukończyła uniwersytet medyczny im. k. marcinkowskiego w poznaniu. 

jest osobą bardzo ambitną i lubiącą wyzwania. ceni sobie kontakt z pacjentem zarówno tym najmłodszym jak i dorosłym. najważniejszy dla niej jest komfort pacjenta oraz bezbolesne leczenie. jej charyzma sprawia, że wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze, a pacjenci wychodzą z gabinetu z uśmiechem na ustach, przełamując znany wielu osobom strach przed pierwszą wizytą. zaufanie jakim pacjenci obdarzają panią doktor oraz zadowolenie po zakończonej wizycie to coś, co daje jej ogromną motywację do dalszej pracy.

nieustannie się rozwija i podnosi swoje kompetencje na szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

lek. dent. Michał Kunysz

lek. dent. michał kunysz

ukończył pomorski uniwersytet medyczny w szczecinie.

w pracy ważny jest dla niego komfort pacjenta oraz pełne zrozumienie. duży nacisk kładzie na szczegółowe badanie stomatologiczne po którym bardzo dokładnie omawia z pacjentem stan jamy ustnej. 

uczestniczy w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych podnosząc swoje kwalifikacje.

Michał Kunysz - ZnanyLekarz.pl
Higienistka Poznań

dyplomowana higienistka paulina paluch

absolwentka szkoły specjalistycznej dla higienistek stomatologicznych

w dlaszym ciągu podnosi swoje kompetencje na różnego rodzaju szkoleniach, kursach z zakresu higienizacji, profilaktyki oraz dbałości o zdrowie jamy ustnej. na wizytach szczegółowo wyjaśnia przebieg realizowanego zabiegu oraz dąży do tego, aby wizyty były przyjazne oraz komfortowe dla pacjentów. wizytę kończy instruktażem higieny jamy ustnej.

Na co dzień współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji – pozwala to kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej Pacjenta.

Paulina Paluch - ZnanyLekarz.pl