Stomatologia RAHMA

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. niezwykle istotne przy leczeniu chirurgicznym jest precyzja i doświadczenie lekarza, co przekłada się na sukces leczenia i jakże ważny komfort pacjenta. wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii wykonywane są w znieczuleniu, dzięki czemu pacjent nie odczuwa bólu podczas ich trwania. każdorazowo przed przystąpieniem do zabiegu wyjaśniany jest jego przebieg, a po zakończeniu udzielane są zalecenia.

najczęściej wykonywanymi zabiegami chirurgii stomatologicznej są:
ekstrakcje zębów zarówno mlecznych jak i stałych
ekstrakcje zatrzymanych zębów np. mądrości („ósemek„)
resekcje wierzchołków korzeni
podcięcie wędzidełek warg i języka
– wszczepnianie implantów
– chirurgia przyzębia
– zamknięcia połączeń ustno-zatokowych
odbudowa kości przed zabiegiem implantacji

Czym się wyróżniamy?

  • Wieloletnie doświadczenie

    Praca, jaką wykonuje lekarz dentysta lub chirurg z Poznania w dziedzinie stomatologii obejmuje wiele rodzajów usług. Jest to bowiem niezwykle złożony i wieloaspektowy obszar medycyny, koncentrujący się na zdrowiu jamy ustnej, dziąseł oraz zębów. Biorąc to pod uwagę, nie dziwi zatem fakt, że jako specjalistę można określić wyłącznie osobę posiadającą odpowiednią wiedzą kierunkową, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

  • Zespół profesjonalistów

    Grupa naszych wykwalifikowanych, niezwykle skupionych na pracy ekspertów, wykonujących standardowe zabiegi chirurgiczne oraz bardziej skomplikowane procedury, kładzie nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjenta. Profesjonalne podejście personelu dotyczy jednak nie tylko umiejętności, ale także wiedzy na temat nowoczesnego sprzętu i jego obsługi, ponieważ jedynie wówczas możliwe jest kompleksowe wsparcie zdrowia oraz kondycji zębów.

  • Komfort pacjenta jest naszym priorytetem

    W trosce o komfort naszych pacjentów podczas zabiegów zapewniamy komfortową atmosferę, dostosowując do konkretnej sytuacji zarówno tempo pracy, stosowane narzędzia, jak i nowoczesne metody pracy np. niwelujące ból lub dyskomfort. Pomocna w tej sytuacji okazuje się wstępna konsultacja z oraz szczegółowy wywiad, wykonywany zawsze podczas pierwszej wizyty, a także przed przystąpieniem do realizacji bardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Rozwiń swoją wiedzę o zębach

Klikając w odpowiednią zakładkę na naszej stronie, następuje przekierowanie do tzw. bazy wiedzy, gdzie można dowiedzieć się więcej na temat stomatologii oraz tego, w jaki sposób dbać o zęby, aby nie dopuścić do powstania konkretnych schorzeń lub chorób. Opisujemy tam między innymi zalety implantów stomatologicznych, charakteryzujemy zabieg, jakim jest leczenie kanałowe i nie tylko. Jest to zatem rozbudowane kompendium wiedzy, z którym zdecydowanie warto się zapoznać, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, że regularne dbanie i kontrolowanie stanu jamy ustnej czy też uzębienia, okazuje się naprawdę ważne, niezależnie od wieku, trybu życia, zawodu oraz innych kwestii.

Wykorzystywanie najnowszych technologii

Stomatologia Rahma w Poznaniu to placówka oferująca pacjentom leczenie na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w dziedzinie stomatologii. Obejmują one między innymi cyfrowe zdjęcia RTG, innowacyjną diagnostykę cyfrową czy też skanowanie wewnątrzustne. Dzięki temu personel w klinice jest w stanie dokładnie ocenić stan zdrowia pacjenta i opracować spersonalizowany plan leczenia, aby następnie doświadczony lekarz dentysta mógł omówić dalsze etapy współpracy oraz cennik konkretnych usług, dostępny do wglądu również w dedykowanej zakładce na naszej stronie.