implanty zębów

trwały efekt i naturalne piękno

implanty zębów zrewolucjonizowały rynek usług stomatologicznych. implantologia jest metodą uzupełnienia ubytków od pojedynczych do całkowitego bezzębia, dając szansę na przywrócenie zdrowego i pięknego uśmiechu.

stomatologia RAHMA dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do pełnej diagnostyki i planowania zabiegów. dzięki temu proces wszczepiania implantów przynosi spektakularne efekty.

czym są implanty zębów?

to uzupełnienie wszczepione w miejsce brakującego zęba. imituje on zatem jego korzeń. zabieg wszczepienia odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest bezbolesny co czyni go całkowicie komfortowym dla pacjenta. następnie po okresie gojenia tzw. osteointegracji implantu z kością, osadzona zostaje na nim korona protetyczna. wygląda ona jak naturalny ząb, dzięki czemu uzyskujemy najlepszy efekt estetyczny.
w porównaniu z innymi rozwiązaniami protetycznymi, zastosowanie implantów pozwala przywrócić funkcję i estetykę naturalnego uzębienia, unikając jednocześnie ingerencji w pozostałe uzębienie jak np. szlifowanie zdrowych, sąsiadujących zębów.

pojedyncze ubytki

ubytki wielozębowe

całkowity brak uzębienia

Osiedle Rzeczypospolitej 6, 61-397 Poznań rataje