Stomatologia RAHMA

Wybielanie zębów

Jako doświadczeni specjaliści chętnie pomagamy pacjentom, aby mogli cieszyć się zdrowym, funkcjonalnym i bielszym uzębieniem. W nowoczesnym Gabinecie Stomatologia Rahma w Poznaniu wykonujemy zabiegi z zakresu profesjonalnego wybielania zębów, które są skutecznym, bezpiecznym oraz przede wszystkim bezbolesnym sposobem na poprawę estetyki jamy ustnej. Gwarantujemy Państwu kompleksowe wsparcie, rzetelne oraz indywidualne podejście, dostęp do skutecznych środków wybielających oraz komfortowe warunki i swobodną atmosferę podczas zabiegu.

Nakładkowe wybielanie w domu

Łagodne wybielanie zębów

Wybielanie nakładkowe w domu najlepiej rozpocząć od profesjonalnej konsultacji w Gabinecie Stomatologia Rahma w Poznaniu. Podczas spotkania, nasz lekarz dentysta dopasowuje kształt wybranej nakładki do zębów pacjenta oraz tłumaczy wszystkie najważniejszych czynności, jakie należy wykonywać samodzielnie z użyciem dedykowanego żelu wybielającego. Decydując się na taki rodzaj wybielania, należy jednak pamiętać, że aby zauważyć satysfakcjonujące efekty, kluczowa okazuje się systematyczność.
wybielanie zębów Poznań

Wybielanie gabinetowe

profesjonalne wybielanie aktywowane światłem

Aby skutecznie odświeżyć wygląd zębów, proponujemy naszym klientom wybielanie gabinetowe aktywowane światłem. Jest to skuteczna i profesjonalna metoda, wykonywana przez specjalistów z naszej kliniki, obejmująca staranne oczyszczenie zębów i nałożenie na nie żelu wybielającego o mocnym działaniu. Finalnie, aby wzmocnić efekt bielszych zębów, wykorzystuje się światło LED lub rozwiązanie laserowe, które pozwala zauważyć natychmiastową różnicę.

Cennik usług

Dla pełnej przejrzystości oferty oraz wygody pacjentów, w dedykowanej zakładce umieściliśmy cennik obejmujący zabiegi związane z wybielaniem zębów. Przed konsultacją z doświadczonym specjalistą, jakim jest lekarz dentysta z Gabinetu Stomatologia Rahma w Poznaniu warto zapoznać się z potencjalnymi kosztami, które mogą się wiązać z wybranym zakresem usług. Wierzymy, że zdrowy uśmiech jest osiągalny dla każdego, dlatego oferując wysoki standard obsługi, zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.