Stomatologia RAHMA

Stomatologia zachowawcza

Leczenie zębów Poznań

Celem stomatologii zachowawczej jest leczenie niewielkich ubytków pochodzenia próchnicowego oraz wywołanych czynnikami niebakteryjnymi (starcia zębów, ukruszenia, wady rozwojowe). 

w stomatologia rahma wykonujemy wyłącznie wysokiej klasy światłoutwardzalne wypełnienia kompozytowe. szeroka paleta barw wypełniaczy oraz jakość ich wykonania gwarantuje odbudowę zęba w jego naturalnym kolorze. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości materiałów, możemy cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Czym się wyróżniamy?

  • Wieloletnie doświadczenie

    Umiejętności naszych specjalistów, ich doświadczenie oraz chęć rozwoju, wpływają na to, że dbają oni o wysoki standard obsługi, komfort oraz zdrowie setek pacjentów na wiele różnych sposobów. Lata praktyki, niezbędna wiedza a przy tym także nowoczesne wyposażenie gabinetu to gwarancja rzetelności, zaangażowania oraz profesjonalizmu, czym wyróżniają się nasi lekarze chirurdzy lub dentyści, tworzący placówkę Stomatologii Rahma w Poznaniu.

  • Zespół profesjonalistów

    Rzetelny lekarz dentysta pracujący w gabinecie w Poznaniu to osoba specjalizująca się najczęściej w konkretnym obszarze stomatologii, która pomimo wielu lat pracy wciąż rozwija swoje umiejętności, przedstawiając klientom atrakcyjny cennik usług. Nasi fachowcy chętnie biorą udział w szkoleniach, aby na bieżąco poszerzać swoją wiedzę. Jesteśmy zdania, że znajomość najnowszych osiągnięć w zakresie medycyny lub nauki, ułatwia dostosowanie się nie tylko do wytycznych branży, ale i wymagających oczekiwań pacjentów.

  • Komfort pacjenta podczas zabiegów

    Podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych poza zdrowiem czy też estetyką jamy ustnej, niezwykle ważny jest dla nas komfort pacjentów, aby ograniczyć stres towarzyszący wielu osobom w gabinecie. Nasza klinika to przyjazne miejsce, gdzie zapewniamy profesjonalne wsparcie medyczne, które obejmuje indywidualne konsultacje, stosowanie nowoczesnych technik niwelowania bólu oraz dyskomfortu, a także możliwość dostosowania tempa leczenia do potrzeb pacjenta.

Poznaj w jaki sposób powstają problemy z zębami - baza wiedzy

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki, gdzie przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób powstają różne problemy związane ze zdrowiem, wyglądem lub kondycją zębów oraz całej jamy ustnej. Zainteresowane osoby znajdą tam opisy dotyczące najczęściej występujących schorzeń, takich jak próchnica, choroby przyzębia czy też wady zgryzu, aby dzięki rzetelnym tekstom mogą Państwo dowiedzieć się więcej o czynnikach negatywnie wpływających na zdrowie. Dzieląc się naszymi doświadczeniami oraz wiedzą skupiamy się bowiem na edukacji pacjentów, aby byli oni bardziej świadomi tego, w jaki sposób na co dzień należy dbać o swoje zęby.

Zabiegi z wykorzystaniem najnowszej technologii

Gabinet Stomatologii Rahma to miejsce w Poznaniu, gdzie korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, zapewniamy pacjentom najwyższą jakość leczenia. W klinice wykonujemy wiele zaawansowanych zabiegów profilaktycznych i nie tylko, wykorzystując nowoczesne urządzenia oraz dostępne na rynku, innowacyjne metody leczenia, proponując pacjentom takie usługi jak skanowanie wewnątrzustne czy też zabiegi z wykorzystaniem lasera stomatologicznego. Tym samym gwarantujemy precyzyjne i efektywne leczenie, niwelując ból, dyskomfort oraz inne nieprzyjemne dolegliwości.