loader
Samir Rahma

Samir Rahma

lekarz dentysta

Samir Rahma – stomatolog – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Swoją naukę na studiach medycznych ukończył z wyróżnieniem.

Godnym uwagi jest fakt, iż doktor ukończył podyplomowe studia z dziedziny implantologii – Curriculum Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Dodatkowo w latach 2015 – 2017 poszerzał swoją wiedzę na New York Uniwersity College of Dentistry – „Oral Implantology” i w rezultacie zdobył kolejne doświadczenie z zakresu implantologii.

Współautor kilku prac naukowych. Obszar zainteresowań z zakresu stomatologii to przede wszystkim chirurgia, implantologia oraz implantoprotetyka. Bez wątpienia podejmuje się najtrudniejszych zabiegów takich jak chirurgiczne usuwanie zatrzymanych zębów mądrości, wszczepianie implantów, podnoszenie zatok i innych.

Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach na arenie międzynarodowej, przede wszystkim z zakresu implantologii stomatologicznej.

W trakcie studiów:

  • Przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo- Twarzowej
  • Członek SKN Chirurgii Stomatologicznej

Doktor Samir Rahma – stomatolog o niewątpliwie bardzo spokojnym usposobieniu. Pacjenci bezsprzecznie cenią jego profesjonalizm oraz wewnętrzny spokój. W najtrudniejszych momentach przy zabiegach daje Pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i opanowania. Niejednokrotnie Pacjent nie zdąży zorientować się, że zabieg już się zakończył 🙂

Samir Rahma – ZnanyLekarz.pl

MediRaty